K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
13. 4. 2015 - Proč nejede Širuček na MS 2015

Bez komentáře přetiskujeme článek z Havlíčkobrodského deníku (vydavatel Deníky Bohemia) z 9. dubna 2015 o nenominování Pavla Širučka na mistrovství světa jednotlivců v Sučou.Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Archiv aktualit

Frýdlant hladce do semifinále (18.4.2015)
Stolní tenistky SK Frýdlant nad Ostravicí postoupily do semifinále play off ženské extraligy, když v odvetě čtvrtfinále porazily SK Dobré 5:0 na jeho stolech. Za stolem se objevila také trenérka Marie Hrachová, která nastoupila místo Zdeny Blaškové. Ta nyní startuje na mládežnickém mistrovství Francie v Métách.
DTJ HK podruhé ve finále play off (18.4.2015)
Do finále play off české extraligy stolních tenistů postoupili hráči DTJ Hradec Králové. Takové je konstatování po pátečním rozhodujícím pátém zápase semifinálové série ve východočeské metropoli domácího týmu s pražským El Niňěm. Byl to opět boj na ostří nože do posledních chvil, takže i tentokrát podala rozuzlení čtyřhra. V ní domácí dvojice Lubomír Pištej - Peter Šereda zvítězila 3:2. Finále tak bude mít stejné obsazení jako loni: STENmarketing a DTJ HK.
Jaroslav Staněk novým předsedou SCI (16.4.2015)
Ve středu so konala v Praze slavnostní schůze české sekce Swaythling Clubu International. Na tradičním setkání bývalých úspěšných stolních tenistů-reprezentantů byl novým předsedou sekce zvolen Ing. Jaroslav Staněk. Nedávný oslavenec (75 let) přebírá tuto funkci od Libuše Uhrové, která stála v čele sekce opět poté, co se jí vzdala Alice Roubalová. Náš Swaythling Club má nyní 28 členů. FOTO: Na snímku nový předseda SCI Jaroslav Staněk s bývalou šéfkou Libuší Uhrovou.
DTJ Hradec Králové vyrovnala sérii (15.4.2015)
Historie se opakuje a domácí prostředí není výhodou. Alespoň tak to platí o druhém semifinále play off extraligy stolních tenistů mezi SF SKK El Niňo Praha EHW a DTJ Hradec Králové. Po pondělním vítězství 4:1 Pražanů na hradeckém stole ve středu večer zvítězili hráči DTJ HK v pražské herně Na Kotlářce 4:2 a vyrovnali sérii na 2:2. K rozhodnutí tak dojde v pátek v Hradci Králové (začátek v 18.00 h). FOTO stopbal: Martin Olejník byl tentokrát hlavní hvězdou utkání.
El Niňo má na Hradec mečbol (15.4.2015)
Po pondělním vítězství v Hradci Králové nad DTJ 4:1 jsou stolní tenisté pražského El Niňa jeden krůček od postupu do finále play off české extraligy, kde na ně čeká mistrovský tým STENmarketing HB Ostrov Havlíčkův Brod. V sérii vedou Pražané 2:1 a dnes, ve středu už mohou proměnit mečbol doma Na Kotlářce.
Nominace do Baku na Evropské hry (14.4.2015)
Od 12. do 28. června se v ázerbajdžánském Baku uskuteční historický první Evropské hry. V jejich programu nechybí stolní tenis. Výkonný výbor ČAST schválil na základě návrhů reprezentačních trenérů a po doporučení KVS následující nominaci na tuto vrcholnou akci. Na snímku Dima Prokopcov, který údajně neměl zájem o start na MS v květnu, ale na EH do Baku pojede...
Play out vede extraligový nováček (13.4.2015)
Zatímco mistrovský tým STENmarketing čeká na finálového soupeře play off extraligy stolních tenistů, tak v play out na konci tabulky se bojuje o udržení v nejvyšší soutěži. Liberec hrál nerozhodně na stole Sokola Hradec Králové 3:3 a je to již jeho šestá remíza. Nováček Slavia DTJ Hradec Králové nečekaně porazila pražskou Kotlářku 4:1 a je na sedmém místě před všemi soupeři v play out. Liberec na poslední příčce ztrácí tři body na Sokol HK.
Debakl Borussie v Saarbrückenu (13.4.2015)
Stolním tenistům Borussie Düsseldorf rapidně poklesly šance na obhajobu mistrovského titulu. Z prvního semifinále na stole 1. FC Saarbrücken TT odešli totiž poraženi 0:3! Jednička Borussie Timo Boll prohrála se Slovincem Bojanem Tokičem ve čtyřech setech a ani řecký univerzál Panagiotis Gionis nebodoval, protože podlehl Francouzi Adrienovi Mattenetovi také 1:3. Nejblíže k bodu hostů měl Patrick Franziska, jenže ani on nevyhrál a musel podat ruku jako poražený po prvním singlu Portugalci Tiagovi Apoloniovi. FOTO: Bojan Tokič zaskočil Tima Bolla a Borussia se pomalu může loučit s postupem do finále.
SVS Hradec Králové je v semifinále (13.4.2015)
Ženy SVS Hradec Králové postoupily do semifinále play off české extraligy stolních tenistek. Ve čtvrtfinále play off porazily v sérii 2:0 MK Řeznovice dvakrát 5:3. Hrály v sestavě Olesja Stachovová, Karolína Mynářová a Lucia Truksová. SK Frýdlant nad Ostravicí vede v druhém čtvrtfinále nad SK Dobré 1:0, když v prvním zápase vyhrál 5:1. Druhý duel je na pořadu v pátek 17. dubna v Dobré. FOTO: Olesja Stachovová ve svým novém družstvu SVS Hradec Králové postoupila do semifinále play off.
STENmarketing prvním finalistou (11.4.2015)
Stolní tenisté STENmarketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod jsou prvními finalisty play off české extraligy. Svou semifinálovou sérii proti Slavoji Severotuk Ústí nad Labem zvládli suverénně a přesvědčivě 4:0 vyhráli i ve třetím zápase v pátek večer. Na svého soupeře teď bude obhájce titulu čekat, protože stav druhého semifinále mezi El Niněm Praha a DTJ Hradec Králové je 1:1 na zápasy. Nyní se hraje v pondělí v Hradci a čtvrté střetnutí o dva dny později v Praze.
12345678910...

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid