K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
15. 8. 2014 - Co je úspěch?

Přečetl jsem si na oficiálních stránkách ČAST hodnocení české účasti na posledním kadetském a juniorském mistrovství Evropy, které se konalo nedávno v italském Riva del Garda. Provedli ho lidé nejpovolanější - tedy jednotliví reprezentační trenéři. Střízlivému a kritickému hodnocení osobně nemohu nic vytknout. Nenašel jsem ani stopu alibismu, tak častého jevu při omlouvání nezdarů... VÍCE


Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.


Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.Diskusní fórum

mistrovství ČR staršího žactva - Hluk, 10. - 11.5.2014
ZDE
mistrovství ČR dorostu - Most, 17. - 18.5.2014 ZDE
mistrovství ČR mladšího žactva - Vlašim, 24. - 25.5.2014 ZDE

Výsledky BTM Neratovice - dorost, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - starší žactvo, 16.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - mladší žactvo, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Neratovice - nejmladší žactvo, 16.3.2014 ZDE

Výsledky žebříčkového turnaje mladšího žactva ve Vlašimi 14.12.2013 ZDE
Výsledky žebříčkového turnaje dorostu ve Vlašimi 15.12.2013 ZDE
Nasazovací žebříčky mládeže k 26. květnu 2014 ZDEInformace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Archiv aktualit

Best Tour: Neporažený Jakub Kleprlík (28.8.2014)
Na pátém turnaji seriálu Best Tour měl ve čtvrtek nejlepší den Jakub Kleprlík. Na stole v Obchodním centru v Olomouci vyhrál všechny své čtyři zápas. Josef Šimončík prohrál jednou, s dalším exreprezentantem Martinem Olejníkem. V pátek se odehrají tři kola a následují semifinále, zápas o třetí místo a finále.

Czech Open: Tregler - Karakaševič 4:1!!! (28.8.2014)
Z jedenácti českých stolních tenistů startujících v kvalifikaci dvouhry na Czech Open v Olomouci mají šanci na postup do hlavní soutěže jen dva. Tedy kromě již nasazených Prokopcova a Konečného. A to Petr Korbel a Tomáš Tregler. Korbel si poradil s Rusem Fedorem Kuzminem v šesti setech a Tregler na sebe upozornil ještě více, když vyřadil Srba Karakaševiče 4:1. Vynikající skalp levorukého ostříleného hráče! Teď musí ještě sehrát baráž o postup. Tregler proti Nemci Dudovi a Korbel s Rusem Pajkovem.
Czech Open: Širuček z kola ven (28.8.2014)
Pavel Širuček nám přichystal hned na úvod Czech Open v Olomouci nemilé překvapení. Prohrál v kvalifikaci s mladým Slovákem Samuelem Rezetkou 1:4 a pohřbil tak své naděje na postup do hlavní soutěže v singlu. O počtu postupujících českých stolních tenistů a tenistek rozhodne čtvrteční program kvalifikace. Šanci mají z žen Kateřina Pěnkavová a Hana Matelová, v mužích Petr Korbel, Antonín Gavlas, Tomáš Tregler, Lubomír Jančařík, Michal Obešlo a Jiří Vráblík.
Czech Open otevírá oponu (26.8.2014)
Opona Czech Open 2014 se otevírá. Ve středu a čtvrtek začne turnaj seriálu GAC Group ITTF World Tour v olomoucké sportovní hale Univerzity Palackého kvalifikací. V pátek se začnou hrát hlavní soutěže singlu a deblu a vyvrcholí jako obvykle v neděli dopoledne. Budou u toho rovněž kamery České televize, které zprostředkují přímé přenosy na kanálu ČT Sport v sobotu a v neděli. Snad se v závěrečných zápasech objeví i čeští stolní tenisté...
ME 2014: Ženy proti obraně Běloruska a Ukrajiny (25.8.2014)
Velmi nepříjemné soupeře přidělil los v Lisabonu českým stolním tenistům a tenistkám pro mistrovství Evropy družstev, které se uskuteční za měsíc, od 24. do 28. září v hlavním městě Portugalska. Mužský tým pod vedením nového trenéra Jindřicha Panského čekají Rusové, Chorvati a Rumuni. Naše ženy, bronzové z loňského šampionátu v Rakousku, se střetnou s obranářkami z Běloruska a Ukrajiny a se švédskými reprezentantkami.
Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku« (25.8.2014)

Vážení stolní tenisté, pomalu se blíží březen roku 2015, kdy uplyne 90 let od vzniku organizovaného stolního tenisu v českých zemích, na Moravě a Slovensku. Nakladatelství SPOZIA a redakce internetového magazínu Stopbal (www.stolnitenis.cz) pro toto velké jubileum připravuje vydání knihy »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Ta bude volně navazovat a rozšiřovat publikaci »80 let československého stolního tenisu«, která vyšla v nakladatelství SPOZIA v březnu roku 2005.

LOH Nanking: Korejci nad naše síly (23.8.2014)
Naše dvoučlenné smíšené družstvo stolních tenistů skončilo v osmifinále na 2. Letních olympijských hrách mládeže. V čínském Nankingu prohráli David Reitšpies a Kristýna Štefcová s Jižními Korejci 0:2. Štefcová podlehla Park Se Ri 1:3 a stejným poměrem Reitšpies Kim Min Hyeok.
Best Tour: Nejlepší byl Šereda (22.8.2014)
Peter Šereda vyhrál čtvrtý turnaj seriálu BEST TOUR. V pátek v herně pražské Elizzy na Jižním Městě porazil ve finále Františka Plačka 3:0. Třetí místo vybojoval Lubomír Pištej po vítězství nad Pavlem Širučkem rovněž 3:0. Zatímco pro 30letého slovenského reprezentanta Šeredu je to první triumf v seriálu, tak pro 25letého Plačka rovněž výborný výsledek. Pátý turnaj se bude hrát mimo Prahu. Za týden 28. a 29. srpna se stane dějištěm Obchodní centrum v Olomouci, kde bude současně probíhat Czech Open, turnaj seriálu GAC Group ITTF World Tour.

Nanking 2014: České družstvo v osmifinále (22.8.2014)
Do osmifinále postoupilo české družstvo v olympijském turnaji stolních tenistů. David Reitšpies a Kristýna Štefcová na LOH mládeže v čínském Nankingu obsadili druhé místo ve skupině H a mezi posledními 16 družstvy narazí na Jižní Koreu.
Best Tour: Senzační první den Franty Plačka (21.8.2014)
To by si netipnul nikdo, kdo se zajímá o český stolní tenis! František Plaček coby nováček v seriálu BEST TOUR je po prvním dni čtvrtého turnaje bez porážky. Papírový outsider vyhrál čtyřikrát. Naopak hlavní favorit tohoto turnaje Bai He nemá na kontě po čtvrtku ani jednu výhru! Slovenský reprezentant a jeden z nejlepších hráčů minulé extraligy zakončil dnešní den hladkou prohrou s Miroslavem Hořejším... Na snímku dosavadní překvapení turnaje František Plaček (foto pinces.cz).

12345678910...

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid