K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
1. 4. 2014 - Reakce předsedy ČAST

Přetiskujeme reakci předsedy ČAST Zbyňka Špačka na dopis hráče Sokola Králův Dvůr Jana Urbánka, která byla uveřejněna na oficiálních webových stránkách ČAST. Přičemž Urbánkův dopis nebyl na těchto stránkách uveřejněn, ale pouze na našich stránkách magazínu Stopbal. To je dost podivné. Dalo by se předpokládat - podle všech novinářských zvyklostí - že reakce bude zaslána tomu médiu, kde byla uveřejněna. Je však vidět, že předseda svazu se řídí jinými »pravidly«. VÍCE


Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Diskusní fórum

Nasazovací žebříčky mládeže k 18.3.2014
ZDE

Výsledky BTM Neratovice - dorost, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - starší žactvo, 16.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - mladší žactvo, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Neratovice - nejmladší žactvo, 16.3.2014 ZDE

Výsledky žebříčkového turnaje mladšího žactva ve Vlašimi 14.12.2013 ZDE
Výsledky žebříčkového turnaje dorostu ve Vlašimi 15.12.2013 ZDEInformace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Archiv aktualit

Rostislav Koudelka - 85 let!!! (17.4.2014)
Bývalý československý reprezentant Rostislav Koudelka slaví dnes, 17. dubna 85. narozeniny. K jeho největším úspěchům patří start na mistrovství světa ve Vídni v roce 1951, kde ve čtyřhře společně s Václavem Terebou sahali po medaili. Ve čtvrtfinále vedli 2:0 na sety a 6:1 nad pozdějšími finalisty Maďary Sidem a Koczianem...
Finále nováčků: DTJ HK - STENmarketing (17.4.2014)
Ve finále play off české extraligy stolních tenistů se střetnou kluby, které se nikdy tak daleko nedostaly. DTJ Hradec Králové, která si účast vybojovala již před týdnem, nastoupí proti STENmarketing HB Ostrov. Tým z Havlíčkova Brodu porazil v rozhodujícím pátém utkání semifinále obhájce titulu SF SKK El Niňo Praha v domácím prostředí 4:1.
Rozhodne se v »Havlbrodě« (13.4.2014)
O druhém finalistovi play off české extraligy stolních tenistů rozhodne až pátý zápas v pondělí v Havlíčkově Brodě (od 18 hodin). Ve čtvrtém utkání semifinálové série totiž ve čtvrtek večer úřadující mistr SK SFF El Niňo Praha vyhrál nad STENmarkeringem HB Ostrov v Praze 4:3, vyrovnal v sérii na 2:2 a uchoval si naději na finále. Foto Stopbal: Petr Korbel se na play off připravil výborně...
STENmarketing útočí na finále (10.4.2014)
Ve středu se druhé semifinále play off české extraligy mužů přesunulo z Havlíčkova Brodu do Prahy. Hostům, STENmarketingu, to náramně svědčilo a zvítězili nad úřadujícím mistrem republiky SF SKK El Niňo Praha 4:1. STENmarketing HB Ostrov se tak ujal vedení v sérii 2:1 a dnes, ve čtvrtek už může rozhodnout o postupu do finále.
Dřevo JOOLA TONY GAVLAS je na světě (10.4.2014)
Není v Evropě mnoho stolních tenistů, kteří se mohou pochlubit kontinentálními tituly jak mezi mládeží, tak v dospělých. Jedním z nich je 28letý český reprezentant Antonín Gavlas. V mládežnických letech se stal dvakrát kadetským mistrem Evropy ve čtyřhře (1997 s Jiřím Vráblíkem, 1999 s Maďarem Dánielem Zwicklem) a v dospělém věku slavil titul evropských šampiónů ve smíšené čtyřhře společně s Renátou Štrbíkovou nedávno - letos v polovině června v rumunském Buzau. Po 27 letech měl náš stolní tenis opět evropský titul a zase ve smíšené čtyřhře. Tonda s Rendou tak navázali na dnes již legendární zlato z Prahy 1986 Jindry Panského a Marušky Hrachové.
Ilona Motlíková-Voštová slaví jubileum! (9.4.2014)
Dnes, ve středu 9. dubna, slaví kulaté narozeniny Ilona Motlíková-Voštová. Naše dvojnásobná mistryně Evropy je šedesátnicí! Hodně dlouho bychom museli vypočítávat úspěchy, které dosáhla ve své bohaté kariéře. Jeden primát však Iloně už nikdo nevezme a těžko bude překonán. Ve svých 14 letech se ve francouzském Lyonu stala evropskou šampiónkou ve dvouhře! To bylo něco fantastického a sama si to vzhledem ke svému věku ještě ani neuvědomovala.
DTJ Hradec Králové je ve finále! (8.4.2014)
Stolní tenisté DTJ Hradec Králové poprvé v klubové historii postoupili do finále play off české extraligy. Semifinálovou sérii s KST Robot Metalfin Hustopeče zvládli na jedničku a vyhráli 3:0. Ve třetím zápase na půdě Hustopečí zvítězila v pondělí DTJ těsně 4:3. Nyní bude čekat na svého soupeře, kterým bude buď STENmarketing HB Ostrov nebo obhájce titulu pražské El Niňo. FOTO: Martin Olejník měl v Hustopečích hodně důvodů k úsměvu. Dva body a vítězství nad Bai He posunulo jeho tým do finále.
STENmarketing - El Niňo 1:1 (7.4.2014)
Zatímco v prvním semifinále play off extraligy stolních tenistů (DTJ Hradec Králové - KST Robot Metalfin Hustopeče) vede favorit z Hradce 2:0 na zápasy, tak druhé semifinále je vyrovnané 1:1. Ve čtvrtečním střetnutí se domácí STENmarketing HB Ostrov vyrovnal s neúčastí zraněného Korbela a po pěti hodinách (!) vyhrál 4:3, v odvetě druhý den už byl úspěšnější úřadující mistr republiky z Prahy. Dnes, v pondělí je na pořadu třetí zápas Hustopeče - DTJ HK.
DTJ HK chybí vítězství k postupu do finále (3.4.2014)
Stolní tenisté DTJ Hradec Králové vedou po prvních dvou zápasech semifinále play off české extraligy 2:0 nad KST Robot Metalfin Hustopeče. Ve středu dosáhl domácí klub na druhý bod, když vyhrál 4:2. K postupu do finále mu chybí už jen jeden, ale víme, jak play off je ošidné. Dnes, ve čtvrtek startuje v Havlíčkově Brodu druhá semifinálová dvojice STENmarketing HB Ostrov - SF SKK El Niňo Praha (v 18.00 h). Hustopeče budou mít výhodu domácího prostředí v pondělí 7. dubna ve třetím utkání.
První semifinále play off: DTJ HK - Hustopeče 4:3! (2.4.2014)
V úterý navečer začalo semifinále play off prvním zápasem v Hradci Králové. Domácí DTJ po dramatickém průběhu vyhrála nad KST Robot Metalfin Hustopeče 4:3 a ujala se v sérii vedení 1:0. Druhé měření sil je na pořadu dnes, ve středu od 18.00 hodin.
12345678910...

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid