K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
13. 4. 2015 - Proč nejede Širuček na MS 2015

Bez komentáře přetiskujeme článek z Havlíčkobrodského deníku (vydavatel Deníky Bohemia) z 9. dubna 2015 o nenominování Pavla Širučka na mistrovství světa jednotlivců v Sučou.Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Aktuality

28. 7. 2015 - Světová elita do Olomouce

V Olomouci se chystá velký svátek stolního tenisu. Počtvrté za sebou se zde uskuteční turnaj světového okruhu ITTF World Tour ve stolním tenisu - Czech Open. A ten letošní ročník (26. - 30. 8.) bude mít opravdu skvostné obsazení. O start v Olomouci projevilo zájem rekordních 351 hráčů a hráček ze 45 zemí z celého světa. Není pochyb o tom, že Czech Open 2015 bude nejlépe obsazeným turnajem ve stolním tenisu v historii samostatné České republiky. Na snímku jedna z favoritek Japonka Išikawaová.

23. 7. 2015 - Ovtcharov a Boll do Olomouce

Pátá hráčka světa Japonka Kasumi Išikawaová, nejlepší současný Evropan Dimitrij Ovtcharov a jeho krajan, legendární Timo Boll, to jsou největší hvězdy turnaje světové série ITTF World Tour ve stolním tenisu v Olomouci. Letošní Czech Open se uskuteční od 26. do 30. srpna a bude mít velmi kvalitní obsazení, vždyť na Hanou zamíří celkem sedm hráčů a hráček z elitní desítky světového žebříčku.

13. 7. 2015 - Sledujte MEJ 2015 na webu ČAST

Zpravodajství z 58. mistrovství Evropy juniorů a kadetů v Bratislavě sledujte na www.ping-pong.cz.

29. 6. 2015 - Japan Open: Jošimura ve finále singlu!

Město Kóbe bylo tradičně místem Japan Open, silně obsazeného dalšího podniku seriálu ITTF World Tour. Při účasti čínské špičky se dalo očekávat, že sebere všechny tituly. Tak se také stalo, ale zajímavostí je, že vítězka dvouhry Chen Meng porazila v semifinále mistryni světa Ding Ning a do finále pánské dvouhry se probojoval domácí Maharu Jošimura. Nestačil až na Číňana Xu Xin.

24. 6. 2015 - Neuvěřitelné: Marcel Orlowski je stoletý!!!

Shodou okolností je datum 25. června 2015 velmi významné pro český stolní tenis. Hned tři známé postavy našeho sportu zítra slaví nebo by oslavily významné kulaté výročí. Tentokrát uděláme výjimku a nedáme přednost ženám. Důvod je prostinký. Před dvěma roky jsme mu v našem magazínu popřáli, aby se ve stejné životní svěžesti jako nyní dožil nejméně sta let. Stalo se...

19. 6. 2015 - EH Baku 2015: Štrbíková nestačila na Ódorovou

Ve dvouhře na Evropských hrách v Baku se z českých stolních tenistů dostala nejdále Renáta Štrbíková. V osmifinále však prohrála se svou častou soupeřkou, Slovenkou Evou Ódorovou 2:4 (-14,7,-11,-9,8,-9) - na snímku Stopbalu. Ta se později dostala až do semifinále a obsadila celkovou čtvrtou příčku. Dima Prokopcov prohrál ve 2. kole s nasazenou jedničkou a nejlepším Evropanem Dimitrijem Ovtcharovem z Německa 0:4 (-12,-6,-9,-6).

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid