K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
15. 8. 2014 - Co je úspěch?

Přečetl jsem si na oficiálních stránkách ČAST hodnocení české účasti na posledním kadetském a juniorském mistrovství Evropy, které se konalo nedávno v italském Riva del Garda. Provedli ho lidé nejpovolanější - tedy jednotliví reprezentační trenéři. Střízlivému a kritickému hodnocení osobně nemohu nic vytknout. Nenašel jsem ani stopu alibismu, tak častého jevu při omlouvání nezdarů... VÍCENově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Aktuality

26. 1. 2015 - Liga mistryň: O trofej se utká Linec a Fenerbahce

Ve finále Ligy mistryň se střetnou Linec AG Froschberg s naší Ivetou Vacenovskou a turecký klub Fenerbahce Istanbul. Zatímco Linec je ve finále již počtvrté, tak Fenerbahce má premiéru. To však nic nemění na skutečnosti, že je velkým favoritem. V semifinále Linec doma v Lissfeld Parku opět deklasoval rakouské rivalky z SVNÖ Ströck 3:0, přičemž jistotu postupu dodala hned v prvním singlu Vacenovská proti Švédce Ekholmové. Fenerbahce si stejným způsobem jako v Berlíně poradil s TTC Eastside 3:1.

26. 1. 2015 - Hodonín v Tarnobrzegu opět outsiderem

Polské mistryně KTS Spar Zamek Tarnobrzeg ani v odvetě čtvrtfinále Poháru ETTU nedaly naději českému mistru SKST Mart Hodonín a po výhře 3:0 postupují mezi čtyři nejlepší celky v druhé nejvýznamnější klubové soutěži na starém kontinentu. Trenér Zbygniew Necek postavil českou reprezentantku Renátu Štrbíkovou, která dodala třetí bod Tarnobrzegu proti Kateřině Pěnkavové.

26. 1. 2015 - Borussia vyřadila obhájce trofeje

Mnohonásobnému mistru Německa se podařilo ve čtvrtfinálové odvetě Ligy mistrů vymazat náskok obhájce trofeje AS Pontoise Cergy a po výhře 3:1 postupuje Borussia Düsseldorf mezi nejlepší čtyři kluby. Porážky Tima Bolla z Francie jsou zapomenuty, protože je oplatil jak Portugalci Freitasovi, tak Číňanovi Wangovi. Borussia nicméně postoupila díky lepšímu poměru setů - o jeden jediný. Další odvety již žádné drama nepřinesly, ačkoliv vítězství Chartres v Jekatěrinburgu se nečekalo.

26. 1. 2015 - Ústecký Slavoj sahal na Kotlářce po remíze

Velmi roztažené 13. kole mužské extraligy skončí až v úterý TV duelem Kotlářka - Liberec. Z odehraných sedmi utkání nejvíce zaujalo to páteční na Kotlářce, kde ústecký Slavoj překvapivě sahal po remíze, když Polanský porazil Reitšpiese a Štěpánek Kobese, tak málem Polanský porazil Gavlase. Jenže se tak nestalo a El Niňo přece jen vyhrálo 4:2. Foto archiv: Tomáš Polanský mohl na Kotlářce uhrát dva body.

22. 1. 2015 - Derby DTJ - Sokol - jasně 4:0

Derby v Hradci Králové dopadlo ve středu večer podle očekávání. V prvním zápase 7. dvojkola mužské extraligy si hladce 4:0 poradil český vicemistr DTJ Hradec Králové se svým městským rivalem Sokolem. Zvláště utkání Martina Olejníka a Lubomíra Pišteje s kadetem Vlastimilem Bubnem snad ani nebyla důstojná nejvyšší týmové soutěže. Na snímku Stopbalu slovenský reprezentant Luboš Pištej.

21. 1. 2015 - Extraligové 7. dvojkolo se hraje celý týden

V šesti následujících dnech se odehraje 7. dvojkolo extraligy stolních tenistů. Začne dnes, ve středu, derby v Hradci Králové mezi DTJ a Sokolem. Dvojkolo skončí v úterý 27. ledna televizním zápasem Kotlářka Praha - SKST Svijany Liberec. Ve hře je již co nejlepší pozice pro play off a play out. Více informací včetně tabulky extraligy na: http://www.ping-pong.cz/extraliga.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid