K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
1. 4. 2014 - Reakce předsedy ČAST

Přetiskujeme reakci předsedy ČAST Zbyňka Špačka na dopis hráče Sokola Králův Dvůr Jana Urbánka, která byla uveřejněna na oficiálních webových stránkách ČAST. Přičemž Urbánkův dopis nebyl na těchto stránkách uveřejněn, ale pouze na našich stránkách magazínu Stopbal. To je dost podivné. Dalo by se předpokládat - podle všech novinářských zvyklostí - že reakce bude zaslána tomu médiu, kde byla uveřejněna. Je však vidět, že předseda svazu se řídí jinými »pravidly«. VÍCE


Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.


Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.


Diskusní fórum

Nasazovací žebříčky mládeže k 18.3.2014
ZDE

Výsledky BTM Neratovice - dorost, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - starší žactvo, 16.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - mladší žactvo, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Neratovice - nejmladší žactvo, 16.3.2014 ZDE

Výsledky žebříčkového turnaje mladšího žactva ve Vlašimi 14.12.2013 ZDE
Výsledky žebříčkového turnaje dorostu ve Vlašimi 15.12.2013 ZDEInformace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Aktuality

22. 4. 2014 - Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«

Vážení stolní tenisté, pomalu se blíží březen roku 2015, kdy uplyne 90 let od vzniku organizovaného stolního tenisu v českých zemích, na Moravě a Slovensku. Nakladatelství SPOZIA a redakce internetového magazínu Stopbal (www.stolnitenis.cz) pro toto velké jubileum připravuje vydání knihy »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Ta bude volně navazovat a rozšiřovat publikaci »80 let československého stolního tenisu«, která vyšla v nakladatelství SPOZIA v březnu roku 2005.

22. 4. 2014 - Do baráže jde Kotlářka! Mynářová triumfovala v Buenos Aires!

Na velikonoce hráli stolní tenisté o udržení v české extralize. Černého Petra drží po závěrečném šestém kole play out pražská Kotlářka, která bude hrát o udržení v nejvyšší soutěži s vítězem první ligy DTJ Hradec Králové B. Kotlářka tak neudělala radost majiteli El Niňa, předsedovi svazu Z. Špačkovi, jenž poslední klub klub extraligy podporuje finančně. Stejně tak jako El Niňo, které neuspělo v semifinále play off proti STENmarketingu HB Ostrov. Foto: Tomáš Tregler si přenesl výbornou formu z play off české extraligy do Luxembourg Open.

17. 4. 2014 - Rostislav Koudelka - 85 let!!!

Bývalý československý reprezentant Rostislav Koudelka slaví dnes, 17. dubna 85. narozeniny. K jeho největším úspěchům patří start na mistrovství světa ve Vídni v roce 1951, kde ve čtyřhře společně s Václavem Terebou sahali po medaili. Ve čtvrtfinále vedli 2:0 na sety a 6:1 nad pozdějšími finalisty Maďary Sidem a Koczianem...

17. 4. 2014 - Finále nováčků: DTJ HK - STENmarketing

Ve finále play off české extraligy stolních tenistů se střetnou kluby, které se nikdy tak daleko nedostaly. DTJ Hradec Králové, která si účast vybojovala již před týdnem, nastoupí proti STENmarketing HB Ostrov. Tým z Havlíčkova Brodu porazil v rozhodujícím pátém utkání semifinále obhájce titulu SF SKK El Niňo Praha v domácím prostředí 4:1.

13. 4. 2014 - Rozhodne se v »Havlbrodě«

O druhém finalistovi play off české extraligy stolních tenistů rozhodne až pátý zápas v pondělí v Havlíčkově Brodě (od 18 hodin). Ve čtvrtém utkání semifinálové série totiž ve čtvrtek večer úřadující mistr SK SFF El Niňo Praha vyhrál nad STENmarkeringem HB Ostrov v Praze 4:3, vyrovnal v sérii na 2:2 a uchoval si naději na finále. Foto Stopbal: Petr Korbel se na play off připravil výborně...

10. 4. 2014 - STENmarketing útočí na finále

Ve středu se druhé semifinále play off české extraligy mužů přesunulo z Havlíčkova Brodu do Prahy. Hostům, STENmarketingu, to náramně svědčilo a zvítězili nad úřadujícím mistrem republiky SF SKK El Niňo Praha 4:1. STENmarketing HB Ostrov se tak ujal vedení v sérii 2:1 a dnes, ve čtvrtek už může rozhodnout o postupu do finále.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid