K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
15. 8. 2014 - Co je úspěch?

Přečetl jsem si na oficiálních stránkách ČAST hodnocení české účasti na posledním kadetském a juniorském mistrovství Evropy, které se konalo nedávno v italském Riva del Garda. Provedli ho lidé nejpovolanější - tedy jednotliví reprezentační trenéři. Střízlivému a kritickému hodnocení osobně nemohu nic vytknout. Nenašel jsem ani stopu alibismu, tak častého jevu při omlouvání nezdarů... VÍCENově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Aktuality

14. 11. 2014 - Swedish Open: Vacenovská - Fukuharaová 1:4

Iveta Vacenovská a David Reitšpies se dostali do druhého kola Swedish Open ve Stockholmu. Česká ženská jednička v dámském singlu vyřadila nejprve Němku Zhenqi Barthelovou 4:1, potom stejným výsledkem prohrála v druhém kole s Japonkou Ai Fukuharaovou. Reitšpies porazil Tchajwance Hunga 3:0 a poté prohrál s Japoncem Masakim Jošidou 1:3.

14. 11. 2014 - Swedish Open: V hlavní soutěži tři naše ženy a Konečný

Do hlavní soutěže v singlu na Swedish Open dnes, v pátek nastoupí čtyři čeští stolní tenisté, přesněji řečeno tři ženy a jeden muž. Z kvalifikace ve Stockholmu postoupili Tomáš Konečný (na snímku Stopbalu), Kateřina Pěnkavová a Hana Matelová. Iveta Vacenovská je nasazena přímo.

13. 11. 2014 - Swedish Open: V kvalifikaci pokračuje české kvinteto

První den kvalifikace na Swedish Open se českým barvám celkem vydařil. V druhém, rozhodujícm kole pro postup, dnes ve čtvrtek nastoupí Kateřina Pěnkavová a Hana Matelová a trojlístek mužů - Tomášové Tregler a Konečný a Lubomír Jančařík. V prvním kole vypadli Antonín Gavlas se Singapurcem Li Hu a David Reitšpies se Švédem Mattiasem Översjöm.

10. 11. 2014 - Russian Open: Niwa a Išikawaová

Japonec Koki Niwa a jeho krajanka Kasumi Išikawaová získali tituly ve dvouhře na předposledním turnaji letošního seriálu ITTF GAC Group World Tour - Russian Open v Jekatěrinburgu. Zatímco Niwa porazil ve finále největší překvapení turnaje Angličana Paula Drinkhalla 4:1, tak Išikawaová musela odvracet tři mečboly krajanky Ai Fukuharaové. Drinkhall (viz foto) na cestě do finále vyřadil dva hráče světové desítky, Portugalce Marcose Freitase (9.) a Němce Dimitrije Ovtcharova.

8. 11. 2014 - Osmý turnaj Best Tour vyhrál Jakub Kleprlík

Seriál Best Tour se hrál opět po téměř dvou měsících. V pořadí již osmý turnaj se stal kořistí Jakuba Kleprlíka (Caen TTC). Osmadvacetiletý borec hrající ve francouzské sérii Pro A dokázal porazil v herně hotelu TTC ve Vrchlabí oba své přemožitele ze základní části, v semifinále Petera Šeredu (DTJ Hradec Králové) a ve finále Antonína Gavlase (SF SKK El Niňo EHW Praha). Třetí místo patří Martinu Olejníkovi (DTJ Hradec Králové). Devátý turnaj se hraje 20. a 21. listopadu, místo bude teprve určeno.

5. 11. 2014 - Havířov nedal Sokolu HK naději

Kompletní třetí dvojkolo extraligy stolních tenistů uzavřela úterní televizní dohrávka Baník Havířov - Sokol Hradec Králové. Domácí vyhráli jasně 4:0. Dva body zaznamenal Michal Beneš (na snímku), který zvítězil hladce nad jedničkou soupeře Jakubem Crhou.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid