K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
15. 8. 2014 - Co je úspěch?

Přečetl jsem si na oficiálních stránkách ČAST hodnocení české účasti na posledním kadetském a juniorském mistrovství Evropy, které se konalo nedávno v italském Riva del Garda. Provedli ho lidé nejpovolanější - tedy jednotliví reprezentační trenéři. Střízlivému a kritickému hodnocení osobně nemohu nic vytknout. Nenašel jsem ani stopu alibismu, tak častého jevu při omlouvání nezdarů... VÍCE


Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.


Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Aktuality

17. 9. 2014 - Extraliga: Remíza ve šlágru úvodního kola

Šlágr úvodního kola extraligy stolních tenistů skončil remízou 3:3. Domácí DTJ Hradec Králové a mistr STENmarketing HB Ostrov Havlíčkův Brod si zopakovaly poslední finálové střetnutí o mistra republiky. V dresu DTJ dvakrát bodoval Peter Šereda, za hosty se totéž podařilo Tomáši Treglerovi a potvrdil reprezentančímu trenérovi Panskému správnost jeho rozhodnutí ho narychlo nominovat na ME družstev. Foto: Peter Šereda zachránil domácím remízu.

17. 9. 2014 - Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«

Vážení stolní tenisté, pomalu se blíží březen roku 2015, kdy uplyne 90 let od vzniku organizovaného stolního tenisu v českých zemích, na Moravě a Slovensku. Nakladatelství SPOZIA a redakce internetového magazínu Stopbal (www.stolnitenis.cz) pro toto velké jubileum připravuje vydání knihy »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Ta bude volně navazovat a rozšiřovat publikaci »80 let československého stolního tenisu«, která vyšla v nakladatelství SPOZIA v březnu roku 2005.

16. 9. 2014 - Do Lisabonu Tregler místo Širučka

V poslední možný den, v pondělí 15. září, došlo ke změně ve složení českého týmu mužů na blížícím se mistrovství Evropy družstev v Lisabonu. Trenér Jindřich Panský se rozhodl povolat místo Pavla Širučka Tomáše Treglera. Věc dosud v českých nominacích nevídaná... Foto Stopbal - Tomáš Tregler na jednom z turnajů Best Tour.

15. 9. 2014 - DTJ HK a STENmarketing začaly extraligu vítězně

Nedělní pořad extraligy stolních tenistů obstarali mistři z Havlíčkova Brodu a stříbrní z DTJ Hradec Králové. STENmarketing zvítězil na stole Sokola Hradec Králové 4:1, když jediný bod domácích vybojoval Jakub Crha proti Pavlu Širučkovi! DTJ HK porazil svůj B-tým s názvem DTJ-Slavia Hradec Králové 4:0. Úvodní kolo zakončí v úterý právě střetnutí DTJ HK a STENmarketingu. V Hradci se začíná v 17.30 hodin. Na snímku Jakub Crha, nová posila Sokola Hradce, který zvítězil nad Širučkem.

14. 9. 2014 - Best Tour: Plaček sedmým vítězem!

František Plaček (na snímku) předvedl už v pátém turnaji seriálu Best Tour výborný výkon postupem do semifinále. Totéž zopakoval nyní na sedmém pokračování v Praze na Podvinném Mlýnu a dotáhl své snažení až do konečného vítězství. Ve finále porazil slovenského reprezentantka Lubomíra Pišteje 3:2. Třetí skončil Tomáš Konečný, jenž v zápase o bronz také v pěti setech zvítězil nad Peterem Šeredou. Turnaj ozdobil někdejší vynikající polský reprezentant Lucjan Blaszczyk, ale poměrem setů nepostoupil do semifinále.

14. 9. 2014 - Extraliga mužů: Nováček DTJ-Slavia začal vítězstvím

Čtyři zápase se odehrály v pátek a v sobotu v české extralize stolních tenistů. V pátek nově sestavený celek SF SKK El Niňo Praha EHW si snadno poradil s pražskou Kotlářkou. Ostrava si spravila chuť proti nováčkovi z Liberce po předcházející prohře s ústeckým Slavojem. V sobotu bylo zajímavé sledovat souboj dvou hradeckých týmů. Více se dařilo nováčkovi DTJ-Slavia a porazila Sokol přesvědčivě 4:1.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid