K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
15. 8. 2014 - Co je úspěch?

Přečetl jsem si na oficiálních stránkách ČAST hodnocení české účasti na posledním kadetském a juniorském mistrovství Evropy, které se konalo nedávno v italském Riva del Garda. Provedli ho lidé nejpovolanější - tedy jednotliví reprezentační trenéři. Střízlivému a kritickému hodnocení osobně nemohu nic vytknout. Nenašel jsem ani stopu alibismu, tak častého jevu při omlouvání nezdarů... VÍCENově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Aktuality

26. 2. 2015 - Tituly se budou rozdávat v Hranicích

Sportovní centrum Naparia v Hranicích bude o nadcházejícím víkendu dějištěm mistrovství České republiky mužů a žen ve stolním tenisu pro rok 2015. Na domácím vrcholu sezóny se představí téměř kompletní česká špička, včetně obhájců singlových titulů z minulého roku Tomáše Konečného (CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom) a Ivety Vacenovské (Linec AG Froschberg). Republikový šampionát stolních tenistů je opět rozšířen o dvouhru juniorů a juniorek do 21 let. Foto: Titul získal loni Tomáš Konečný.

24. 2. 2015 - Jaroslav Staněk slaví 75 let!

Dnes, v úterý 24. února ho dostihla pětasedmdesátka! Významné životní výročí slaví Ing. Jaroslav Staněk, mistr Evropy ve čtyřhře z Malmö 1964 a držitel dalších čtyř medailí z mistrovství Evropy a světa. V knize »80 let československého stolního tenisu« se jeho portrét nazývá zcela jednoduše a prostě jedním slovem »Dříč«. Na archivním snímku bronzový tým z ME 1964 zleva Štefan Kollárovirts, Jaroslav Staněk, Vladimír Miko a Jaroslav Kunz.

23. 2. 2015 - Nelehká mise STENmarketingu na severu Čech

Český mistr STENmarketing odehrál o tomto víkendu na severu Čech dva extraligové zápasy. Ale nebyl to pro něj zase takový výlet, jak si možná jeho fanoušci představovali. V Ústí nad Labem s místním Slavoje málem ztratil body za remízu, o den později, v sobotu, v Liberci už se tak stalo...

23. 2. 2015 - Qatar Open: Pětadvacítka Vladimira Samsonova

Pětadvacátý titul v singlu na okruhu ITTF World Tour (dříve Pro Tour) vybojoval Bělorus Vladimir Samsonov! Stalo se tak v katarské metropoli Dauhá ve finále Qatar Open, kde porazil 4:1 klubového kolegu z Orenburgu Němce Dimitrije Ovtcharova. Při absenci nejlepších Číňanek vyhrála dvouhru žen Rumunka Elizabeta Samaraová. Nic to však nesnižuje vynikající výkon 25leté stolní tenistky, protože ve finále si hladce poradila se světovou desítkou Han Ying, která v semifinále vyřadila Singapurku Feng Tianwei! Naše Iveta Vacenovská si zahrála čtvrtfinále deblu s klubovou kolegyní Liu Jia, ale prohrály s korejským párem. Foto V. Samsonova: Stopbal

16. 2. 2015 - Stříbro družstva kadetek - potom už nic zvláštního!

V soutěžích družstev dosáhly nejlepšího výsledku na Czech Junior & Cadet Open v Hodoníně české kadetky (Zdena Blašková, Anežka Ilčíková). Nejprve ve čtvrtfinále vyřadily Rusko 3:1, poté porazily další favoritky Francouzky 3:2 a až ve finále podlehly Rumunkám těsně 2:3. Juniorky skončily mezi osmičkou. Družstva juniorů a kadetů se do závěrečných bojů o medaile neprobojovala. Z kvalifikace dvouher prošli do 3. kola hlavní soutěže jen tři čeští kadeti - Matěj Siwiec, Zdena Blašková a Anežka Ilčíková, osmifinále vak už bylo nad jejich síly. Stejně dopadly i české kadetské debly.

16. 2. 2015 - Sokol HK II potřetí vítězný!

Královéhradecký Sokol se radoval v neděli v předehrávce 17. kola mužské extraligy z vítězství nad pražskou Kotlářkou 4:2. To znamenalo pro něj třetí zápas s plným bodovým ziskem v letošním ročníku. Výborně si vedl zvláště Jakub Crha a nezaostali za ním až Martinové Pavlica a Koblížek. V předehrávaném utkání 17. kola české Extraligy mužů ve stolním tenisu zvítězili stolní tenisté Sokol PP Hradec Králové 2 nad celkem SK Kotlářka Praha 4:2.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid