K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
15. 8. 2014 - Co je úspěch?

Přečetl jsem si na oficiálních stránkách ČAST hodnocení české účasti na posledním kadetském a juniorském mistrovství Evropy, které se konalo nedávno v italském Riva del Garda. Provedli ho lidé nejpovolanější - tedy jednotliví reprezentační trenéři. Střízlivému a kritickému hodnocení osobně nemohu nic vytknout. Nenašel jsem ani stopu alibismu, tak častého jevu při omlouvání nezdarů... VÍCENově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Aktuality

25. 10. 2014 - Hodonín ve čtvrtfinále Poháru ETTU žen

České mistryně SKST Mart Hodonín jsou už ve čtvrtfinále Poháru ETTU, když vyřadily doma ruský klub SKNT Luch Vladimir 3:1. Bylo to příjemné a možná i nečekaně jisté vítězství. Nyní budou hodonínské stolní tenistky čekat na soupeřky, kterými bude jeden ze dvou celků skupin Ligy mistryň, jenž skončí na třetím místě. Hrát se bude až v lednu roku 2015.

22. 10. 2014 - Vicemistr bez problémů

V úterní "televizní" dohrávce 3. kola extraligy mužů zvítězil 4:0 vicemistr DTJ Hradec Králové nad městským rivalem Sokolem. Jen v prvním singlu mezi Jakubem Crhou a Martinem Olejníkem došlo až na pátý set.

20. 10. 2014 - Tři remízy v ženské extralize

Devět zápasů ženské extraligy se odehrálo v sobotu a v neděli. Břeclav dotáhla zápas s Frýdlantem k nerozhodnému stavu poté, co prohrávala 2:4 a 3:5. Hluk rovněž doma remízoval s Vlašimí, ale druhý den už se mu to nepodařilo a těsně prohrál s Nuslemi. Další plichta se narodila v Dobré, kde ve východočeském derby hrály domácí stolní tenistky 5:5 s SVS Hradec Králové.

20. 10. 2014 - V extralize Ústí porazilo Kotlářku 4:2

V sobotních zápasech mužské extraligy stál za pozornost souboj ústeckého Slavoje doma s pražskou Kotlářkou. Domácí vyhrála 4:2 a jsou velmi spokojeni. Po oba víkendové dny hrál nováček extraligy DTJ Slavia Hradec Králové. Vyrovnanou partii sehrál doma proti Ostravě, kterou však výborně vedl veterán Miroslav Bindač a dvěma body se nejvíce přičinil o výhru.

20. 10. 2014 - Světový pohár ovládla Ding Ning

Mistryně světa Ding Ning triumfovala na Světovém poháru žen v rakouském Linci. Turnajem prošla bez zaváhání a ve finále porazila krajanku, olympijskou vítězku Li Xiaoxia hladce 4:0. Ding Ning vyhrála Světový pohár podruhé, poprvé se jí to podařilo před třemi roky. Za celou dobu 16leté historie soutěže nevyhrál nikdo jiný než stolní tenistka Číny. V utkání o třetí místo porazila Japonka Kasumi Išikawaová překvapení letošního ročníku, Maďarku Georginu Pótaovou těsně 4:3.

19. 10. 2014 - Vacenovská skončila na SP v osmifinále

Iveta Vacenovská postoupila na Světovém poháru žen v Linci do osmifinále, kde prohrála s Rakušankou Liu Jia 1:4. Jednalo se vlastně o klubový souboj, neboť obě hráčky oblékají dres Lince AG Froschberg. Předtím však zahrála 28letá česká jednička výborně, protože ve své skupině porazila bývalou mistryni Evropy Li Jiao z Nizozemí a Kanaďanku Zhang Mo vždy 4:1.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid