K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
1. 4. 2014 - Reakce předsedy ČAST

Přetiskujeme reakci předsedy ČAST Zbyňka Špačka na dopis hráče Sokola Králův Dvůr Jana Urbánka, která byla uveřejněna na oficiálních webových stránkách ČAST. Přičemž Urbánkův dopis nebyl na těchto stránkách uveřejněn, ale pouze na našich stránkách magazínu Stopbal. To je dost podivné. Dalo by se předpokládat - podle všech novinářských zvyklostí - že reakce bude zaslána tomu médiu, kde byla uveřejněna. Je však vidět, že předseda svazu se řídí jinými »pravidly«. VÍCE


Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Diskusní fórum

Nasazovací žebříčky mládeže k 18.3.2014
ZDE

Výsledky BTM Neratovice - dorost, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - starší žactvo, 16.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - mladší žactvo, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Neratovice - nejmladší žactvo, 16.3.2014 ZDE

Výsledky žebříčkového turnaje mladšího žactva ve Vlašimi 14.12.2013 ZDE
Výsledky žebříčkového turnaje dorostu ve Vlašimi 15.12.2013 ZDEInformace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Kdo do olympijské dvouhry? Stále není jasno

Jak to však vypadá s dalšími postupujícími? Mužskou dvouhru vyhrál Portugalec Tiago Apolonia, ale jak známo, již dva Portugalci se kvalifikovali do Londýna (Freitas, Monteiro), takže Apolonia si zajistil pouze start v družstvu své země. To finalista, Španěl Carlos Machado postupuje přímo. A také se to týká všech semifinalistů a čtvrtfinalistů: Oleksandr Diduch (Ukr.), Wang Zengyi (Pol.), Andrej Gačina (Chor.), Bora Vang (Tur.), Allan Bentsen (Dán.), Mihai Bobocica (It.), Jaroslav Žmuděnko (Ukr.) a Matiss Burgis (Lotyšsko), kterí mohou očekávat zvací list s olympijskou hlavičkou.

Mezi ženami si přimou účast zajistily Matilda Ekholmová (Švéd.), naše Dana Hadačová a dále poražené semifinalistky Španělky Sara Ramirezová, Galia Dvoraková (ta jen pro družstva, protože Španělsko už má na OH Shen Yanfei) a čtvrtfinalistky Anna Tichomirovová, Jana Noskovová z Ruska, Le Ho Ching z Hongkongu a Huang Mendesová (Port.). Šanci má také devátá Ruska Oksana Fadějevová a Petra Lovasová. U těchto dvou hráček je situace zajímavá. Fadějevová by měla postoupit, protože Dvoraková bude hrát družstva, ale naopak ona je třetí hráčkou Ruska a na její místo by se měla posunout Lovasová. A kdo je za Lovasovou, která by byla třetí Maďarkou-olympioničkou (za Tóthovou a Pótaovou)? Jedenáctá Ukrajinka Taťána Bilenková a dvanáctá Lin Chua-Hui z Tchaj-wanu.
Definitivní počet a konkrétní jména startujících v olympijské dvouhře mužů a žen a družstev by měla ITTF oznámit v nejbližších dnech.
Zdroj www.ping-pong.cz

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid