K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
13. 4. 2015 - Proč nejede Širuček na MS 2015

Bez komentáře přetiskujeme článek z Havlíčkobrodského deníku (vydavatel Deníky Bohemia) z 9. dubna 2015 o nenominování Pavla Širučka na mistrovství světa jednotlivců v Sučou.Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Finále El Niňo - "Královák" je tady

Série skončí až po třech výhrách některého z týmů. Třetí utkání už bude v králodvorské sokolovně a opět bude při tom slovy Oty Černého "naše, tedy Česká televize". Začátek tradičně v půl šesté. Další případné pokračování je připraveno na 22. května do Králova Dvora a 25. května do Prahy. Očekává se boj na ostří raket, vyrovnaný a dramatický. Vždyť zápasy v základní části dopadly remízou 3:3 a 4:2 pro Pražáky. Pozvánkou na tento vrchol sezóny nechť je právě skončené semifinále El Niňa s Loko Vršovice.

Finále play off ženské extraligy už má za sebou první zápas, v němž vyhrál MSK ČP Břeclav Gumotex nad SKST Mart Hodonín 5:4. Druhé finále se hraje v úterý 15. května v Hodoníně (18.00) a třetí 22. května v Břeclavi (18.00). Po vzoru mužské Pramos extraligy se hraje série poprvé také na tři vítězství.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid