K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
13. 4. 2015 - Proč nejede Širuček na MS 2015

Bez komentáře přetiskujeme článek z Havlíčkobrodského deníku (vydavatel Deníky Bohemia) z 9. dubna 2015 o nenominování Pavla Širučka na mistrovství světa jednotlivců v Sučou.Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Stručně

Startuje první pětka Číňanů Ma Long, Zhang Jike, Wang Hao, Xu Xin a Ma Lin, dále Japonec Mizutani, domácí Korejci, Japonci a další Asiaté. Nejlepší z Evropanů je 25. podle žebříčku Švéd Persson. Dvanáctku nejlepších hráček světa zahajuje Ding Ning a za ní jsou Guo Yan, Liu Shiwen, Li Xiaoxia, Guo Yue, Japonka Išikawaová a další. Je zajímavé, že před týdnem oznámil čínský olympijský výbor, že místo zraněné Guo Yan bude hrát v Londýně Ding Ning, ale na listině přihlášených v Koreji Guo Yan figuruje. Z Evropy je 29. nasazená Němka Barthelová.
n n n
Ve slovenském Senci mají nejlepší dorostenci a dorostenky mužnosti ověřit si formu před letním MEJ na Slovak Junior Open, zařazeném do ITTF Junior Circuit. Hraje se od 17. do 20. května. Startují rovněž čeští stolní tenisté.
n n n

V běloruském Minsku se bude od 17. do 20. května hrát novinka ITTF, seriál turnajů Euro-africký okruh. Belarus Open nemá silné obsazení, vedou ho Bělorus Platonov, Rus Pajkov a Bulhar Golovanov, Ruska Michajlovová, Běloruska Privalovová a další Ruska Dolgichová.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid