K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
1. 4. 2014 - Reakce předsedy ČAST

Přetiskujeme reakci předsedy ČAST Zbyňka Špačka na dopis hráče Sokola Králův Dvůr Jana Urbánka, která byla uveřejněna na oficiálních webových stránkách ČAST. Přičemž Urbánkův dopis nebyl na těchto stránkách uveřejněn, ale pouze na našich stránkách magazínu Stopbal. To je dost podivné. Dalo by se předpokládat - podle všech novinářských zvyklostí - že reakce bude zaslána tomu médiu, kde byla uveřejněna. Je však vidět, že předseda svazu se řídí jinými »pravidly«. VÍCE


Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Diskusní fórum

Nasazovací žebříčky mládeže k 18.3.2014
ZDE

Výsledky BTM Neratovice - dorost, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - starší žactvo, 16.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Vlašim - mladší žactvo, 15.3.2014 ZDE
Výsledky BTM Neratovice - nejmladší žactvo, 16.3.2014 ZDE

Výsledky žebříčkového turnaje mladšího žactva ve Vlašimi 14.12.2013 ZDE
Výsledky žebříčkového turnaje dorostu ve Vlašimi 15.12.2013 ZDEInformace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Prokopcovova naděje ještě žije...

Seznam kvalifikovaných mužů na OH 2012 ZDE.
Seznam kvalifikovaných žen na OH 2012 ZDE.

Poznámka: V seznamech jsou uvedeni i hráči a hráčky, které mohou startovat jen v družstvech. Jsou to ti třetí z každé země. Mezi muži jich je 10, mezi ženami 8. Po odečtení vychází číslo 68 do dvouher. Zbylá dvě mista obsadí Velká Británie jako hostitel OH a nominovaný hráč/ka Tripartitní komisí MOV.
 
Také uveřejňujeme výtah z článku Iana Marshalla na webu ITTF věnující se problematice postupu družstev.

"
Po skončení Světové olympijské kvalifikace v Dohá jsou známy prozatímní seznamy mužů a žen kvalifikovaných na OH 2012 v Londýně. V soutěži družstev bude startovat 16 týmů mužů a žen. V prvním stupni bylo jasné, že bude hrát jeden tým z každého kontinentu - Afriky, Asie, Evropy, Latinské Ameriky, Severní Ameriky a Oceánie a Velké Británie jako hostitelské země. Za kontinenty to jsou nejlepší týmy mužů Egypt, Čína, Německo, Brazílie, USA, Austrálie a dále Velká Británie, Jižní Korea, Japonsko, Rakousko, Švédsko, Singapur, Hongkong, Portugalsko, KLDR a Rusko. V ženských družstvech Egypt, Čína, Německo, Brazílie, USA, Austrálie a dále Velká Británie, Singapur, Jižní Korea, Hongkong, Japonsko, KLDR, Rakousko, Španělsko, Nizozemí a Polsko.

Celkový počet míst pro stolní tenis na OH je 86 mužských míst a 86 ženských míst. Ve dvouhře mužů a žen bude startovat maximálně po 70 hráčích a hráčkách s tím, že hrát mohou maximálně dva z jedné národní asociace. Třetí hráč či hráčka má právo startovat pouze v družstvu.

Při kvalifikování dvou hráčů a hráček rozhodlo umístění na posledním MS družstev v Dortmundu. Po skončení turnaje v Dohá to byly pro družstva žen tyto čtyři země: Nizozemí, Polsko, Maďarsko a Rusko. Poslední dvě místa v Londýně získaly Nizozemí a Polsko, které obsadily na MS šesté, resp. osmé místo, zatímco Maďarsko a Rusko na 11. resp. 15. místo. Ženy Německa, které skončily za Nizozemím sedmé, si zajistily nominaci proto, že mají tři kvalifikované hráčky."

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid