K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
13. 4. 2015 - Proč nejede Širuček na MS 2015

Bez komentáře přetiskujeme článek z Havlíčkobrodského deníku (vydavatel Deníky Bohemia) z 9. dubna 2015 o nenominování Pavla Širučka na mistrovství světa jednotlivců v Sučou.Nově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

Video

Objednejte si u nás videozáznam, výrobu prezentace, filmu o vaší činnosti, vašeho klubu, oddílu. Záznamy jsou pořizovány špičkovou videokamerou SONY HDR FX1000E v rozlišení HDV nebo DV podle přání zákazníka. Provedeme vám také postprodukční práce: střih, ozvučení, titulky, výběr hudby, namluvení komentářů. Vše podle vašeho přání, návrhu nebo scénáře. Respektujeme vaše požadavky, rádi však poradíme, aby dokument či klip měl profesionální kabát. Konečný výrobek vám předáme na zvoleném záznamovém nosiči: DVD, VCD, SVCD, miniDV, VHS.

Ceník
Ceny za postprodukční práce sdělíme poté, co se blíže seznámíme s vašimi požadavky. Částky se odvíjejí od mnoha různých faktorů (délky výsledné stopáže, množství a typu grafických prvků, zapracování hudby, titulků a komentářů) a jejich vzájemných kombinací. Každý film, dokument, prezentace, klip aj. je specifický a nároky na zpracování se liší.
Základní cena za minutovou stopáž je 1000 Kč. K tomu je třeba připočítat cestovní a pobytové náklady, délku natáčení, cenu za přepisy a převody na nosiče aj.

Natáčení

400 Kč/hod.

Střih a výsledný záznam DV 4:3, 16:9, PAL 720 x 576

60 Kč/min.

HDV 1920 x 1080 PAL, NTSC

120 Kč/min.

(Cena vždy za výslednou délku díla)

Doprava

8 Kč/km

Přepis na miniDV

2 Kč/min.

Přepis na DVD

2 Kč/min.

Kazeta miniDV (60 min.)

100 Kč/ks

DVD-R

25 Kč/ks


V zásadě platí vždy dohodnutá cena bez ohledu na výše uvedené dílčí částky.

Všechna zpracovaná díla jsou archivována pro případ pozdější výroby kopie při zničení nebo poškození nosiče či přidělání kopie.

 


o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid