K Nové škole 1300,
156 00 Praha 5 - Zbraslav,
tel./fax: 257 920 932
mobil: 604 741 016,
mail: spozia@volny.cz
Blog editora
15. 8. 2014 - Co je úspěch?

Přečetl jsem si na oficiálních stránkách ČAST hodnocení české účasti na posledním kadetském a juniorském mistrovství Evropy, které se konalo nedávno v italském Riva del Garda. Provedli ho lidé nejpovolanější - tedy jednotliví reprezentační trenéři. Střízlivému a kritickému hodnocení osobně nemohu nic vytknout. Nenašel jsem ani stopu alibismu, tak častého jevu při omlouvání nezdarů... VÍCENově otevřený e-shop se sportovním vybavením, specializovaný hlavně na stolní tenis. Společnost Sport Marketing & Distribution s.r.o. se dále zabývá pořádáním intenzivních kempů na stolní tenis JOOLA CZECH ACADEMY GAVLAS & PALKOVSKY.

Nakladatelství Kořínek vydalo román bývalého ligového hráče Petra Čepka s názvem SAID, jehož podstatná část je o stolním tenise. Kniha se prodává ve vybraných knihkupectvích a dalších obchodech (např. STEN Marketing, s.r.o.). O román SAID v listinné i elektronické podobě či pouze o informace k této pingpongářské knize si můžete napsat na e-mailovou distribuční adresu said@post.cz.

Kniha »Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku«. Informace o objednávce a plakát A4 ve formátu PDF stáhněte ZDE.
Informace o prodeji knih "To byl hráč" a "80 let čs. stolního tenisu" v rubrice Muzeum.

 

O nás

Firma V. Slobodzian - SPOZIA se v současné době specializuje na produkci video dokumentů především ze stolního tenisu. Výrobu podobných zpravodajsko-publicistických filmů nabízí i dalším zájemcům. Vydává internetový magazín Stopbal, který bude postupně rozšiřovat svůj zpravodajský a publicistický záběr. Vydavatelská činnost firmy má na svém kontě vydávání regionálního týdeníku Mladoboleslavsko (1993 - 1997), celostátního odborného měsíčníku Stolní tenis (2000 - 2007), knih historie obcí Lobeč (1998), Mělnické Vtelno, Vysoká Libeň a Radouň (2000), Rozhledy z královského hradu Bezděz (1999), 80 let československého stolního tenisu (2005) a životopis stolního tenisty Bohumila Váni s názvem To byl hráč! (2009).
V letech 2000 až 2007 vydávala firma měsíčník Stolní tenis, který navazoval na periodikum vzniklé na začátku 90. let, ale až do konce roku 1999 vycházelo jako dvouměsíčník. Nový vydavatel z něho vytvořil měsíčník a od roku 2004 přidal barevné stránky. Byl tištěn ve formátu A4, barevná obálka, uvnitř 16 barevných stran na křídovém papíře, 16 černobílých stran přílohy Topspin na ofsetovém papíře. Na základě smlouvy platné od 1. ledna 2008 se novým vydavatelem časopisu stala Česká stolnětenisová s.r.o., servisní organizace České asociace stolního tenisu (ČAST). Firma V. Slobodzian - SPOZIA v roce 2008 zajišťovala vydávání měsíčníku Stolní tenis a všechny s tím související činnosti. Měsíčník Stolní tenis skončil svou existenci číslem 6 (červen) v roce 2010.

o nás | magazín | fotoservis | kontakt

Copyright (c) 2009 Vladimír Slobodzian - Spozia. Všechna práva vyhrazena. | webdesign: Ceramtec s.r.o. | XHTML 1.0 Valid, CSS 2.1 Valid